Haberler


« Geri

Kazancı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemil Kazancı Capital Dergisine Verdiği Röportajda '' ENERJİDE GLOBALLEŞME KARARI ALDIK'' dedi....

11.10.2017

Değer yaratan içerikleri ile iş dünyasıyla ilgili trendleri paylaşan prestijli iş dünyası dergisi Capital’in Ekim ayı sayısında, Kazancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cemil Kazancı’nın röportajı kapak sayfasından duyurularak yer buldu.

Kazancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cemil Kazancı’nın "2015'te enerjide globalleşme kararı aldık. Enerjide global bir güç olmak istiyoruz. Yurt dışındaki tüm enerji fırsatlarını değerlendireceğiz." gibi önemli söylemleri röportajın ana mesajlarını oluşturuyor.

Röportajda, Kazancı Holding’in Türkiye'nin enerjiye odaklı en büyük gruplarından biri olmasının yanı sıra Türkiye ve Afrika’da enerji üretiminde önde gelen şirketlerden biri konumunda olması vurgulanıyor. Ayrıca Kazancı Holding’in Türkiye'nin en büyük doğal gaz dağıtıcısı olması ve milyonlarca kişiye elektrik ve doğal gaz ulaştırdığı mesajları vurgulanırken grubumuzun, Jeneratör sektöründe de dünyada ilk 5 büyük oyuncu arasında yer aldığına da dikkat çekiliyor.

Röportaj için tıklayınız.

 

Haber Resimleri